CorporateConnections®

Kurk prasmingus santykius

Kurkite ir akceleruokite
verslo galimybes

Mūsų pasiteisinusi struktūra lemia tai, kad mūsų nariai dalijasi verslo plėtros, strateginių aljansų, bendrų verslų ir investicinių projektų galimybėmis. Mūsų nariai nuolat bendradarbiauja, padėdami vieni kitiems dar sėkmingiau vystyti verslą.

Transformuojančios patirtys

Prieiga prie pasaulinės lyderių bendruomenės leidžia mūsų nariams plėsti savo akiratį, žinias ir perspektyvą. Nesvarbu, ar tai būtų individualus susitikimas su kitu nariu, bendraminčių forumas ar išvyka su šeima į pasaulinę CorporateConnections konvenciją, mūsų nariai nuolat atranda naujų būdų mąstyti, įkvėpti ir gyventi dar prasmingesnius gyvenimus.

Priimkite geresnius sprendimus greičiau

Mūsų nariai kasdien susiduria su svarbiais asmeniniais ir profesiniais sprendimais. CorporateConnections forumas suteikia konfidencialią aplinką, kurioje nariai išnaudoja vienas kito partirtį tam, kad įgytų naują perspektyvą ir priimtų geresnius sprendimus.

Pagrindiniai narystės elementai

Mūsų 90 minučių trukmės susitikimo darbotvarkė užtikrina, kad susitikimų laikas ir energija būtų investuojami į verslo galimybių kūrimą ir akceleravimą, taip pat suteikia galimybę kviesti kitiems klubo nariams vertingus svečius.

Turėdami prieigą prie pasaulio verslo lyderių ir ekspertų, mūsų nariai gali sužinoti ir išnaudoti geriausią pasaulinę praktiką ir dalintis tarpusavyje verslą formuojančiomis tendencijomis.

CorporateConnections pasaulinė konvencija yra svarbiausias mūsų bendruomenės kasmetinis renginys, suteikiantis galimybę susitikti su pasauline CC bendruomene. Su tarptautiniais pranešėjais, prieiga prie pasaulinės lyderių bendruomenės ir neužmirštamomis akimirkomis šis renginys yra per metus sukurtų verslo galimybių, santykių ir prasmingų pokyčių kulminacija. Tai vieta, kur susitinka lyderiai, tiesiogine šių žodžių prasme.

Išeidami iš savo valdybos salių ir susitikdami išskirtiniuose renginiuose nariai ne tik dalinasi išskirtinėmis patirtimis, bet ir kuria prasmingus tarpusavio santykius.

CorporateConnections forumas suteikia konfidencialią aplinką, kurioje nariai išnaudoja vienas kito patirtį tam, kad įgytų naują perspektyvą ir priimtų geresnius sprendimus.

CorporateConnections® | Where Leaders Connect®

Pažiūrėkite, kaip CorporateConnections nariai visame pasaulyje išnaudoja mūsų unikalią bendradarbiavimo platformą

Komanda

Sužinokite daugiau apie CorporateConnections

Ką sako mūsų nariai?

Susipažinkime!

Jei norite sužinoti daugiau apie CorporateConnections narystę, užpildykite šią trumpą formą ir mes su jumis susisieksime.

*

*

*

*

*